Datum příjezdu:

Čas příjezdu:

Datum odjezdu:

Čas odjezdu:

MAPA parkování u letiště

Nejlevnější parkování u letiště Praha

line_letiště_parkoviště PARKOVÁNÍ_U_LETIŠTĚ

Rezervaci parkování u letiště Praha online provede jednoduše, v pouhých 2 krocích.

 • V našem formuláři „ONLINE REZEVACE“ vyberte vhodné datum a čas příjezdu a odjezdu.
 • V dolní části formuláře se Vám hned spočítá celkový počet dnů parkování
 • Zobrazí se také konečná částka, kterou uhradíte u nás na místě.
 • Klikněte na tlačítko „REZERVACE“
letiště parkoviště PARKOVIŠTĚ U LETIŠTĚ
 • Ocitněte se na stránce „ONLINE REZERVACE“
 • pod daty příjezdu a odjezdu vyplníte vaše osobní kontaktní údaje.
 • Po vyplnění údajů zmačkněte tlačítko „REZERVACE“

Parkování u letiště je rychlé a jednoduché

Neustále pozorujeme stav vašich rezervací na našem parkovišti u letiště, proto se nemůže stát, že byste k nám přijeli a my jsme neměli nachystané parkovací místo pro váš vůz. Samozřejmě se může stát, že naše parkoviště bude přeplněné, ale v takových případech naše zákazníky okamžitě kontaktujeme a upozorňuje.

Nejlepší volbou je rezervace parkovacího místa předem. Pokud máte předem naplánované datum vašeho odletu, tak stojí za to vyplnit online rezervační formulář předem. Tím si zajistíte větší jistotu.

V případě změny Vámi stanoveného data odjezdu či příjezdu kontaktujte nás formou emailu: levneparkoviste@email.cz či telefonicky: +420 777 85 85 03 infolinka 9.00-17.00 a +420 776 60 06 80 nonstop . Není problém provést libovolné změny ve vaší objednávce.

Jsme se jisti, že budete spokojení s našim profesionálním přístupem.Parkování na letišti Václava Havla je problémem nejednoho řidiče. Hodinové parkovné je zde pomalu dražší než večeře v luxusní restauraci a málokterý řidič má chuť jej hradit. Přesto můžete u letiště Ruzyně zaparkovat pohodlně a klidně na celý pobyt vaší dovolené či služební cesty, aniž byste se báli, jaká konečná suma za parkovné na vás vybafne.

Stačí, pokud využijete „FAJN PARKING“ – nejbližší parkoviště vzdálené od letiště pouhé 3 minuty jízdy.

„FAJN PARKING“ řidičům nabízí rozsáhlou parkovací plochu o kapacitě až 70 parkovacích míst. Celý prostor parkoviště je nejen oplocen, ale také hlídán bezpečnostním kamerovým systémem. Váš vůz je tedy v naprostém bezpečí po celou dobu parkování.

Rezervace parkování u letiště Praha je hračkou

Pokud si chcete parkovací místo pro váš vůz zajistit s předstihem, není nic jednoduššího, než si jej včas zarezervovat. Rezervace parking letiště je velice jednoduchá, stačí zvolit jednu z našich tří variant rezervace.
 1. Zavolat na telefonní číslo +420 777 85 85 03 infolinka 9.00-17.00 a +420 776 60 06 80 nonstop
 2. Napsat email na adresu levneparkoviste@email.cz
 3. Vyplnit online rezervaci na webu


Rezervujte parkování u letiště rychle, rezervujte online

Nejrychlejší způsob včasné rezervace místa na našem „FAJN PARKINGu“ je prostřednictvím online rezervačního formuláře, který najdete na našich webových stránkách. Všechny kroky provádíte online z pohodlí vašeho domova a nezaberou vám více, něž několik málo minut. Náš webový formulář navíc disponuje online kalkulačkou, díky níž máte ihned přehled o výši ceny parkovného.

Jak na online rezervaci krok po kroku

Online rezervace parkování letiště Ruzyně je nejen velice rychlá, přehledná a pro klienta pohodlná.

 1. Na stránce „Reservace“ zadejte datum a čas vašeho příjezdu a odjezdu.
 2. V okamžiku zadání data a času příjezdu a odjezdu se vám ve spodní části formuláře automaticky spočítá celkový počet parkovacích dní.
 3. Po automatickém výpočtu dní se vám zobrazí konečná částka za poskytnutí parkovacího místa. Tato částka je splatná v okamžiku příjezdu na parkoviště „FAJN PARKING“.
 4. Jakmile jste si naprosto jisti, že všechny zadané údaje souhlasí, pak klepněte myší na tlačítko „Rezervace“. Následně se vám zobrazí nová stránka pro vyplnění osobních kontaktních údajů.
 5. Po konečné kontrole vaší objednávky stačí již prostřednictvím tlačítka „Rezervace“ vaši objednávku odeslat.


V okamžiku, kdy jste vaši rezervaci vyplnili a úspěšně odeslali, obdržíte na váš e-mail potvrzení o rezervaci parkovacího místa.

Lze rezervaci změnit?

Vaši online rezervaci parkování u letiště lze samozřejmě kdykoliv změnit či zrušit. Pokud potřebujete z jakéhokoliv důvodu provést změnu vaší rezervace, pak je možné se domluvit se zaměstnanci „FAJN PARKINGu“ na změně. Stačí jednoduše zavolat na tel. +420 777 85 85 03 infolinka 9.00-17.00 a +420 776 60 06 80 nonstop, popř. zaslat zprávu na e-mail levneparkoviste@email.cz. Vaše rezervace bude dle vašeho přání pozměněna či zrušena.

Mám rezervaci parkování, jak mám postupovat dále?

V okamžiku, kdy jste si telefonicky, e-mailem či prostřednictvím našeho online formuláře zarezervovali parkovací místo, nezbývá nic jiného, než v daný termín dorazit na naše parkoviště „FAJN PARKING“, které se nachází v bezprostřední blízkosti letiště. Po příjezdu je třeba zkontaktovat pracovníky parkoviště a dle jejich pokynů vůz zaparkovat na uvedeném místě. Následně vám bude předán formulář o převzetí vašeho vozu.

O odvoz na letiště i přívoz z letiště všech pasažérů i zavazadel se postarají zaměstnanci „FAJN PARKINGu“ a to prostřednictvím prostorného 8 místného transportního vozu. Cena za tuto službu je v rámci ceny parkovného, proto je pro zákazníky parkoviště zcela ZDARMA.

Chcete mít zajištění levné parkování u letiště? Kontaktujte nás pro více informací nebo přímo využijte náš online rezervační formulář.


Zabalíme Váš kufr za pouhých 120 Kč
V potvrzení o rezervaci obdržíte podrobný popis o nové ploše parkování.